Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 19:38   #19
Franek Dolas
 
Reputacja: 1 Franek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnie
Chult znam z najbardziej nie lubianego prze ze mnie dodatku do serii Neverwinter Nights, ale spodobał mi się tam ksenofobiczny klimat wśród miejscowej ludności i ciągłe podejrzewanie wszystkich o bycie szpiegami Yuan-Ti. Może właśnie bym zagrał takim Yuan-Ti czystej krwi, jeszcze się zastanowię, kiedy przeprowadzisz rekrutkę.

Postaci do D&D 3.5 nie robiłem chyba od pięciu lat, ale jakbym miał problemy, to chyba mógłbym poprosić o pomoc?
 
Franek Dolas jest offline