Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 22:50   #259
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Nie chce mi się szukać, ale mi odpowiedziano w tym temacie, że nie ma postaci z dostosowaniem poziomu na pierwszym poziomie. Zaczynasz na czwartym. Co się chłopie przejmujesz takimi duperelami? Raz, że to gra forumowa, a więc nie na poważnie a dwa, że u Nami, która o mechanice pojęcia nie ma.

Znalazłem odpowiedź odnośnie dostosowań poziomów. Proszę. Zdanie fachowca.
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Po pierwsze nie ma różnicy pomiędzy graczami jeśli postacie zaczynają na pierwszym poziomie to nigdy nie będzie w tej grupie drowa.
Jeśli zaczynają na trzeciem to wszystkie postaci np ludzi mając trzeci poziom klasowy taką samą ilości pieniędzy, z ty że drow ma poziom pierwszy klasowy.
Co zaś do KW drowa na pierwszym poziomie ma tylko jedną kostkę klasową, gdy inne postacie budowane np na człowieku mają już tych kostek trzy.
Z tego powodu taki drow gracza, będąc potężny jest jednak postacią na jeden strzał, gdy zaś człowiek wytrzyma o wiele więcej ciosów.

Dokładnie tak 7 PW na pierwszym poziomie.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 07-11-2016 o 22:52.
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem