Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 22:53   #32
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Corax

Jeśli chodzi o mechanikę to od gracza wymagana jest tylko deklaracja "to ja go tnę!". Resztę się ogarnie

Ja chętnie bym zobaczył świątynie Yuan-Ti (podobne do tych budowanych przez Majów), mięsożerne rośliny i dinozaury! Jeśli chcesz pociągnąć wątek z uprowadzonymi mieszkańcami/rodzinami to wężowate Yuan-Ti mogliby użyć ich jako rytualne ofiary dla swoich żądnych krwi bogów. Uprowadzeni zostaliby porwani na kilka dni przed wielkim rytuałem związanym z (powiedzmy) jakimś rzadkim ułożeniem księżyca/planet/gwiazd. Wtedy gracze biliby się z czasem, mieliby jasno określony cel przed sobą i zminimalizowałabyś liczbę kolejek, w których z racji braku podjętych przez graczy decyzji nic by się nie działo. Podobny motyw zastosowałem w Żądzy Zemsty i uważam, że się świetnie sprawdził.

Minusem może być dla niektórych liniowość sesji, bo trudno o dużą swobodę wyboru, gdy ma się świadomość, że życie najbliższych wisi na włosku, ale mi to osobiście nie przeszkadza i uważam, że napakowany akcją railroad, z jakimś fajnym lochem i momentami, gdzie od decyzji graczy dużo zależy wszystko to wynagrodzi.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline