Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 20:08   #14
Reuvenan
 
Reputacja: 1 Reuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetny
Witajcie!

Wybaczcie moja nieobecnosc ale mialem malutkie klopoty rodzinne ktorymi nie chcialbym Was zanudzac. Demon Upadku w zadnum wypadku nie upadł, nie dopadl mnie i prosze nie musicie mnie szukac Bogrom biegnie, ale wreszcie upada, ale musze Was rozczarowac...to nie on jest Demonem hehe

Mam nadzieje ze nie sprawie Wam wiecej zawodu, jednoczesnie prosze Was o wybaczenia w zwiazku z zaistniala sytuacja. Poztaram sie to Wam jakos wynagrodzic (moze czapeczki ze smigielkiem albo koszulki z obrazkiem krasnoluda stojacego przed pisuarem i dopiskiem: czas wreszcie stanac na wysokosci zadania )

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanej kontynuacji gry
 
__________________
Może chcesz zagrać w sesję on line za pomocą programu OPENRPG albo FANTASY GROUNDS - napisz na moje gg 5192232
Reuvenan jest offline