Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2016, 13:32   #909
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No nieeee, nieee... i zepsuł. Na co teraz będę narzekać z rana?
- Epik czit level do czegoś zobowiązuje nie?




Cytat:
Jak Baba nosi broń w tak oscentacyjny sposób to jest ona odbezpieczona.
Zabezpiecza ją, jak ją pakuje na plechy albo coś w tym rodzaju, ale jak ma w łapach to ma w łapach gotową do akcji.
- No to trochę nie tak jest jak ja to widzę Jak nie piszecie żadnych deklarek o broni, dobywaniu, używaniu, odbezpieczeniu, celowaniu no to jest jak na reszcie planszy. A reszta planszy jak nie strzela to nosi broń zabezpieczoną. Jak ktoś chce inaczej musi za każdym razem to zadeklarować. Inaczej broń jest zabezpieczona. Bo sami chyba widzicie co może oznaczać ten 1 seg róznicy przy zaczynaniu walki. No i fabularnie jak ktoś się zabiera za odbezpieczenie broni też może być jakas reakcja lemingów.

- Tym razem może zgapiłem ale nie pamiętam Twojej deklaracji o odbezpieczaniu broni. Pamietam, że mówiłeś, że Baba ma broń na ramieniu więc o tym pamiętałem i tak reagowały lemingi. Ale deklaracji o odbezpieczaniu nie kojarzę.

- I dobywanie zajmuje bardziej segmenty niż INI więc z mechy niezbyt ważne kto zaczyna bo większość akcji trwa tyle samo seg. Odbezpieczanie też. Tym razem obaj z lemingiem mieliście podobną sytuację więc wszystko by trwało w podobnym czasie/seg. Ale dość ważne fabularnie bo widać kto zaczyna (puszcza deklarkę albo reaguje). Tym razem za broń pierwszy złapał BG.

- Jest jeszcze kwestia gabarytności broni co do dobywania. Ciężka broń jest najczęściej nieporęczna i dobywa jej się o 1 seg dłużej. Poręczną broń o 1 seg krócej, standardwoą normalnie. Drugie co to właśnie gdzie jest umiejscowiona ta broń.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline