Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 20:27   #14
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
W związku z pytaniami na temat jak często należy pisać w sesji odpowiadam.
Po pierwsze rozumiem, że nie każdy ma czas pisać nałogowo bo sam mam niedługo egzaminy no i jest jak jest.. Postaram się dawać minimum posta dziennie ,ale czasem mogę napisać jeden na dwa trzy dni. Takie przerwy są konieczne również dlatego żeby posty pisane przez nas nie były pisane w pewnym stopniu na siłę kiedy już nie mam ochoty pisać któregoś posta dziennie myślę, że dzięki temu posty będą lepsze jakościowo mam nadzieje że każdy się zgadza

ps. słyszałem, że na forum walczy się nagminnie ze spamem więc apeluję żeby posty w komentarzach składały się z kilku wyrazów i tworzyły przynajmniej jedno normalne zdanie, mówię to jeszcze raz bo nie chcę żeby któryś użytkownik z naszej drużyny dostał bana
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline