Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2016, 15:57   #203
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Odo słysząc słowa Rolfa zrobił się czerwony na twarzy i zacisnął dłonie na kosturze aż zbielały mu palce.

-Zapominasz młodzieńcze, że masz do czynienia z sługą Ulryka. Może i mam swoje lata, jestem ślepy a kontakt z tym okropieństwem- tu wskazał w stronę kurhanu- nieco nadwątlił moje mentalne siły ale jesteś głupcem lekceważąc mnie i Pana Zimy.


Stary kapłan podszedł do Rolfa i mamrocząc coś pod nosem dotknął dłonią jego piersi. Rolf poczuł wstępującą w jego ciało siłę i pewność siebie. Minotaur już nie wydawał się tak groźny.

Rubus zauważył magię wypełniającą ciało Oda i to jak jej cząstkę przekazuje Rolfowi. Widać nie docenili staruszka.


-Zrobimy to razem. Będę przy was a ze mną Ulryk- powiedział pewnym głosem kapłan.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline