Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2016, 17:39   #910
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
- No to trochę nie tak jest jak ja to widzę Jak nie piszecie żadnych deklarek o broni, dobywaniu, używaniu, odbezpieczeniu, celowaniu no to jest jak na reszcie planszy. A reszta planszy jak nie strzela to nosi broń zabezpieczoną. Jak ktoś chce inaczej musi za każdym razem to zadeklarować. Inaczej broń jest zabezpieczona. Bo sami chyba widzicie co może oznaczać ten 1 seg róznicy przy zaczynaniu walki. No i fabularnie jak ktoś się zabiera za odbezpieczenie broni też może być jakas reakcja lemingów.
- Tym razem może zgapiłem ale nie pamiętam Twojej deklaracji o odbezpieczaniu broni. Pamietam, że mówiłeś, że Baba ma broń na ramieniu więc o tym pamiętałem i tak reagowały lemingi. Ale deklaracji o odbezpieczaniu nie kojarzę.
spoko, może wyraziłem się nieco niejasno tym razem:
Cytat:
(...) No chyba, że podobnie jak cyberzombie... też ożyła. Baba aż cofnął się o krok od pojazdu, zaciskając uścisk na opartym o ramię karabinie maszynowym. Jednak terenówka nie poruszyła się. Stała jak by Baby nie zauważyła. Może spała? Baba szturchnął ją. Karoseria bujnęła się na zawieszeniu. Pojazd pozostał nieświadomy. - dobrze - rzekł Baba. To była jednak inna terenówka.
ale kiedyś już o tym rozmawialiśmy więc myślałem, że wiesz o co chodzi.

Baba te ciężkie bronie, jak rkm, nosi w rękach, opiera je jedynie o ramię, wiesz , tak na luzaka.
Wtedy też są odbiezpieczone. Starczy tylko opuścić lufę w dół i tratatata tratatata i jeszcze raz tratatata

Cytat:
Napisał Pipboy79
- Jest jeszcze kwestia gabarytności broni co do dobywania. Ciężka broń jest najczęściej nieporęczna i dobywa jej się o 1 seg dłużej. Poręczną broń o 1 seg krócej, standardwoą normalnie. Drugie co to właśnie gdzie jest umiejscowiona ta broń.
tak, już o tym rozmawialiśmy, dokładnie dlatego Baba nie "wiesza" broni na sobie, tylko nosi w łapkach, co najwyżej dla wygody opierając o ramię.
 
Ehran jest offline