Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 00:17   #69
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Nie rozumiem, dlaczego chcecie/musicie tak kombinować?
Masz prawo nie rozumieć, jeśli poprosisz, chętnie Ci wyjaśnię.
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Znowu ma się zacząć wyścig kto lepiej zna podręczniki?
Od kiedy mniejsza wiedza w jakiejś dziedzinie jest zaletą? Proszę byś powstrzymał się jako Administrator od propagowania ignorancji.
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Do dobrej zabawy podstawa i SRD w zupełności wystarczy...
Do dobrej zabawy nie trzeba nawet tego, wystarczy wyobraźnia.

Innymi słowy proszę Cię byś grał tak jak lubisz i pozwolił innym grać jak lubią. Już jedną wypowiedzią doprowadziłeś do tego, że Zormar się zaczyna tłumaczyć ze swojego (co by nie mówić ciekawego i klimatycznego) pomysłu na postać.
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Pozwolę sobie zaznaczyć, że ja szperałem jedynie w Księdze potworów, zarówno pod względem wilkołaka, jak i diabelstwa, więc jakimś wyszukiwaniem na siłę bym tego nie nazwał.

Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Ja tam już się nauczyłam, że nawet najbardziej przekombinowana postać nie ma sensu, jeśli gracz nie potrafi jej używać. A zwykle tak jest, więc się nie ma co za bardzo przejmować
Sayane, całkowicie się z tobą zgadzam. Dodam tylko, że w pogoni za wysokimi statystykami czy innymi głupotami zapomina się często o bardzo fajnych podstawach mechanicznych. A jak już je opanujesz to cię zwą powergamerem.

Dziękuje za uwagę.
To pisałem ja, Munchkin.

PS Sorry, że tak bardzo nie na temat, ale ponosi mnie kiedy widzę SJW.
 
Googolplex jest offline