Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 01:42   #911
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Baba te ciężkie bronie, jak rkm, nosi w rękach, opiera je jedynie o ramię, wiesz , tak na luzaka.
Wtedy też są odbiezpieczone. Starczy tylko opuścić lufę w dół i tratatata tratatata i jeszcze raz tratatata
- Akurat zwrot "broń na ramieniu" jest bardzo niefortunny i dwuznaczny Bo co do dobywania broni są właściwie 3 podstawowe pozycje. "Na plecach" co się bazowo dobywa za 3 seg, "na ramieniu" właśnie co się dobywa za 1 seg no i w łapach co już jest dobyta. Jak mi ktoś pisze, że ma spluwę "na ramieniu" no to ja czytam, że na tym ramieniu za 1 seg A tak jak tu teraz piszesz to jest w łapach I no jakbym miał w tamtej turze świadomosć, że łazisz po komisariacie z erkaemem w łapach no to myślę inaczej by wyglądała tamta rozmowa Na broń w łapach te cziterskie lemingi reagują dużo bardziej żywiołowo niż na broń na ramieniu, kaburze czy na plecach I wcale nie dlatego, że łazi ponad dwumetrowy, dwustu kilowy mięśniak z dwoma erkaemami, snajperą, szturmówą, pasem z granatami i dwoma maczetami za pasem ino generalnie na całej planszy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline