Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2016, 11:47   #16
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Standardowe czyli Core Races, nie wiem jakim cudem uznałeś że Other Races mogą być standardowe , bo nie są.

Cytat:
A tak na poważnie, to serio chciałbym wiedzieć jakie rasy są dozwolone, bo mam pewien koncept nieortodoksyjny...
To lepiej żeby postać od strony fabularnej była naprawdę była wyśmienita, bo jeśli chce się grać dziwną postacią to trzeba się namęczyć przy jej historii i motywacji. Może nie skreślę z automatu, ale im większe dziwadło tym wyższa poprzeczka dla chętnego.


Cytat:
Pomogł byś mi trochę z kartą Abishai ?
Jak tylko zobaczę lub dostanę opis fabularny to tak. Bez dobrego zaplecza fabularnego i zatwierdzonej postaci od tej strony nie ma co brać się za mechanikę. To można wszak zrobić nawet podczas samej sesji .
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline