Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2016, 08:25   #10
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
- Heeeeeeeej, Ghorbash! - Lisica entujastycznie krzyczy wyrywając orka z zadumy. - Jak chmury? Coś ciekawego w nich dojrzałeś? Coś miałam zrobić, ale wyleciało mi z głowy, hym...
Spojrzałem na nią nie wiedząc co rzec na to pytanie.

- Eeee... Chmury dzieś se lecą... Ale nie wiem gdzie.

Natomiast na drugą sprawę od razu miałem odpowiedź, bo mnie się zdarza to bardzo często.

- A co robiłaś nim zapominiałaś i o czym gadałaś wprzódy?

Wszak, kiedyś jakiś kształcony mądrala gadał, że wspomnienia są przechowywane przez powielane nauronowe ścieżki, więc odtworzenie procesu myśli może pomóc odzyskać zapomnianą myśl przez pobudzanie powiązanych z nimi konceptów. Nie żebym ja to rozumiał co on pierdolił, ale jak mu wypłaciłem kokosa, to właśnie takie zadał mi pytanie, com je powtórzył dla Lisicy.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline