Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2016, 22:32   #114
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Opsala... ale ja blond nie jestem, serio
- Wierzę



- Ok skorzystam z okazji i powtórzę jakby kto edytę zgapił


@Wszyscy

- Myślę, że spora część tej mechanicznej strony ustrojstwa byłaby gotowa lub na wykończeniu. Ta część dla Graczy i do tworzenia postaci chyba już powinna być grywalna. Czyli zbliża się termin zakończenia współtworzenia tego brudnopisu do erpegowania sesji i rozpoczęcia rekruty. Mam więc taką prośbę do Was. Możecie mi przesłać wstępne projekty Parchów? Jedna osoba może przesłać nawet więcej niż jedną postać i to wcale nie musi być ta planowana pod sesję choć oczywiście może. Po prostu mi się wydaje, że już wszystko z grubsza gotowe do stworzenia psotaci ale może to mnie się tylko coś wydaje i jak zobaczę te wstępne pomysły może się okazać, że jakiś wałek jednak wyszedł To by można to jeszcze przed rekrutą właściwią poprawić.

- Wstępnie na te brudnopisowe robienie KP powiedzmy niech będzie tydzień czasu czyli do następnego weekendu czyli do 19 - 20.XI. Coś niejasne z tym robieniem postaci to pytać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline