Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2016, 04:56   #2372
Czarna
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Cześć. Kiedyś grałam w pbfy, ale potem miałam długą przerwę zniechęcona upadkiem kolejnego forum na którym pisałam. LastInn pokazała mi kumpela. Zarejestrowałam się i nie żałuję - wreszcie widzę avatary w sesjach
Coś o sobie? Mam na imię Asia, z miejscem zamieszkania bywa różnie. Ze względu na pracę prowadzę styl życia nomada, najczęściej pomieszkuję naprzemiennie dłuższymi okresami w Warszawie, Szczecinie, Hamburgu i Barcelonie. Z tego względu nie mam jak grać na żywo, bo ciężko o stałą ekipę i przede wszystkim czas. Starość nie radość.
Z systemów najbardziej lubię Warhammera, ostatnio zaczęłam przygodę z Neuroshimą. Uwielbiam łowić ryby, słuchać Roba Zombie. Hoduję pająki, zbieram militaria. Czasem strzelam z broni czarnoprochowej i wywijam szabelką lub udaję że umiem malować. Cześć raz jeszcze
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem