Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2016, 07:53   #109
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Co do "Guba":

1. Pisałem od początku z MG i jasno dałem znać (jego manifest brzmiał Ś.P. Gubernatora bla bla bla), że jak dla mnie może być i martwy. Co nasi kierownicy podejmą to już nie moja broszka.

2. TomaszJ dobrze prawi, sam bym inaczej nie postąpił

Co do terminów.

Post pojawił się 05.11, plus 10 dni daje nam 15.11 jako deadline. To że nic się nie dzieje na forum, nie znaczy, że z innymi mediami jest tak samo. x)

Poza tym...

Baird. <sięga po plik recept i długopis> Zalecam ziółka... na potencję. Tak na potencję w myśl szczytnej idei, że wszystkie problemy, pretensje, frustracje etc. etc. biorą się z braku seksu. Wszak człowiek zrelaksowany nie zajmuje się pierdołami, a tak poza tym dzięki za troskę, ale na wszelką dramę znasz moje lekarstwo. Baw się dobrze. Pamiętaj pół łyżeczki zalać wrzątkiem, odczekać pół godziny i pić na czczo pół godziny przed 'medytacją współdzieloną umysł oczyszczającą'
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline