Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 00:32   #22
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
A teraz odpowiem na wszystkie pytania/oskarżenia/uwagi/i co tam jeszcze zmyślicie

Dokładnie tak! Postów możecie się teraz spodziewać częściej - chociaż to będzie przede wszystkim zależeć od stanu mojej pokopanej psychiki Wiecie wena raz jest, raz jej nie ma - czasem wpływa na nią dość znacznie zespół stresu przed miesiączkowego albo i po miesiączkowego

Tym razem (moim skromnym zdaniem) muzykę ci Judeau dobrałam lepiej Martwiłam się, że nie zaakceptuje formatu, ale okazuje się że wszystko działa okej! Jak nie to

Notka jak widzicie dla Tsumanu wyszła dziwnie - kontakt nam zerwało na samym początku sesji na gg i ja osobiście dostałam wścieklicy - już wiem, czemu nie lubię komunikatorów

Sante nie waż się narzekać na obrazek - sama robiłam (czytaj sklejałam kilka w jeden + własne tło), a nie mam tabletu do dyspozycji jedynie myszka na laptopie (wiecie jak wygląda posługiwanie się taką myszką, żeby coś narysować ?) Poza tym ja uważam, że jest klimatyczny.

Muzyka tym razem to Moby (dwa pierwsze utwory) i Nine Inch Nails. Jeszcze chwila i muzyka mi się zacznie kończyć, jak tak ją będę dodać do każdego posta (albo miejsce na putfile ) ale tym się nie martwicie, to już mój problem.

Sante właśnie nie wiem, czemu się tłumaczysz :P Dziękuję, staram się dopasować do każdego posta - a to trochę główkowania jest, nie da sie ukryć, że wasze postacie to niewiele mają ze sobą wspólnego

PS. Judeau do jakiego czytelnika się zwracasz, skoro nikt oprócz nas tego nie czyta XP
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline