WÄ…tek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2016, 21:51   #39
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Ja się wbiję z opinią, że długi post tworzony uprzednio w docu nie powinien być traktowany jako "megapost" w znaczeniu wskazanym przez autora wątku.

W końcu taki post jest tylko i wyłącznie(lub głównie) kompilacją szeregu krótszych wypowiedzi.
Podobny efekt miałoby użycie dużej ilości postów na forum. Jednym powodem dla którego używa się gdoca zamiast nabijać sobie licznik postów jest przyjęta etykieta zakładająca, że post powinien mieć X treści oraz założenie, że na 1 post gracza przypada 1 post MG w ramach kolejki.
Nie bez znaczenia jest też formatowanie, jednolinijkowe posty wyglądałyby brzydkow temacie sesji, dopiero wypowiedź na przysłowiowego avatara zapewnia pożądaną wartość estetyczną

Chyba tematem wątku w założeniu miały być długie posty, które nie posiadają w sobie zbyt wiele konkretów i to właśnie do takich postów OP się odnosił.
Nie chciałbym czytać opisu krzesła na kilka stron a4. Przerost formy nad treścią.

Z osobistego doświadczenia po około 3-5 akapitach nie mam już zbytnio pomysłu co moja postać może zrobić co nie będzie całkowicie wtórne wobec wydarzeń, które zostały opisane już wcześniej.

Nie jest nawet sztuką napisać X stron, sztuką jest zmieścić tą treść w mniejszej ilości, bez uszczerbku dla jakości pracy.
 
Matyjasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem