Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2016, 23:34   #124
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Dwie rzyczy z mojej strony.

Jeśli piszecie do mnie pw albo pytacie o coś w komentarzach to, jeśli mam wolne to odpiszę w ciągu dnia jak tylko będę mógł. Jeśli jednak pracuję to odpowiedź będzie dopiero późnym wieczorem albo w nocy. Marek_R bywa bardziej dostepny ale niektóre sprawy i tak skieruje do mnie, szczególnie jeśli moga mieć wpływ na fabułę.

Światotworzenie. Generalnie nie przeszkadza mi, lubie gdy ktoś podejmuje trud i wysiłek stworzenia czegoś nowego co sesji doda uroku i smaczku. Jest to czas tej osoby, który poświęca ona na to by wzbogacić rozgrywkę nie tylko dla siebie, by wzbogacić swoją postać a co za tym idzie swoją zabawę z współgraczami.
Nadchodzi ale. Ale proszę nie chcę by przerodziło się to w wykorzystywanie swobody by zapewnić swojej postaci jakie kolwiek przewagi zagwarantowane w opublikowanym poście. Bądźmy kreatywni, sprytni, pomysłowi.

Poza tym jeśli nie jesteście pewni, zawsze warto spytać mnie lub Marka_R.

Btw :P oby ci mechanicy nie zaczeli sie bawić w grę "zgadnij co dziś zepsułem" :P
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline