Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2016, 23:52   #40
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz;
Jednym powodem dla którego używa się gdoca zamiast nabijać sobie licznik postów jest przyjęta etykieta zakładająca, że post powinien mieć X treści oraz założenie, że na 1 post gracza przypada 1 post MG w ramach kolejki.
Chodzi też chyba o to, żeby daną rozmowę łatwiej się czytało - jeden bloczek, jedna scena. Ładniej, wygodniej, estetyczniej i przyjemniej do odbioru, niż przebijanie się przez 4-6stron (oby tylko) sesji. Całość w jednym miejscu, bez przerywników w postaci odpowiedzi innych graczy na kompletnie inną sytuację i scenę. Krótkie rozmowy idzie prowadzić multipostowo... ale są takie których się nie da, bo ciągnęłyby się przez kilkanaście stron.
Druga sprawa, którą mam wrażenie ciągle tu się (celowo u niektórych) myli - długie posty z laniem wody, a długie posty z konkretami i tym wszystkim o czym pisała Nami. Są tasiemce które nudzą już po 4 pierwszych akapitach, przez te zbędne opisy i tak dalej. Są tasiemce do których się siada i nawet człowiek nie wie kiedy mu mija pół godziny lub więcej, a post się kończy. Mogę napisać że lubię, wolę długie posty - ale te z treścią, wspomniane jako druga kategoria.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem