Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 03:11   #2
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Clutterbane style
Myślę, że nie masz racji. Nie ma sensu zajmować się taką niszą. To się szybko znudzi. Zważ, że steampunk, cyberpunk i postapo maja większy potencjał. Są bardziej grywalne. Nawet taka Neuroshima daje więcej możliwości niz taki sztywny dość diesel.
Sztuka dla sztuki.
Weź spójrz na to z innej strony, taki Wolsung bynajmniej nie jest systemem: "To ja go tnę", a CP 2020 to nie tylko casus młodzieńczej werwy.

Mnie bardzo ciekawi, ilu zwolenników dieselpunka wciąż aktywnie i z jakąś sensowną częstotliwością gra w sesjach Dieselpunka. choć nie zbiorę tu sensownych informacji, bo 1) próba za mała, 2) a i w Internetach można napisać wszystko. W podobnych tematach dyżurnych zawsze wiarygodniejszą będzie dla mnie osoba, która nie zatraciła kontaktu z hobby "na żywo", bo nie ma aż takiego parcia na klawiaturę, kiedy może wyżyć się poprzez grę w RPG tak jak Gygax przykazał.

Albo jeszcze krócej - na forach RPG zawsze (a nawet: wyłącznie) dowiesz się, że szukając takich nisz RPG czynisz źle, nawet jak się świetnie bawisz.

Poza tym bioprądy. Ważne sa bioprądy.*

Leoncoeur style
Cold City na Rebelu za 19 złotych
Może to wpasowuje się w to czego szukasz.


* nie mylić z moją opinią. Sam bym w Diesela pograł
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 17-11-2016 o 03:18.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem