Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 20:06   #12
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Łooo... wbijam sobie na forum i się okazuje nagle, że są ludzie, co by chcieli jednak zagrać w przygodę. Dzięki, ludziska, serio!

Wiem, że kiedyś znikałem bez podania przyczyny, ale czasy się zmieniają i ludzie się zmieniają. Nie zamierzam się tu wybielać ale teraz mam czas a sama przygoda super długa nie jest, więc jest szansa, że dogramy to do końca. Na 99% [ten jeden procent to tak życiowym sytuacjom zostawiam, bo nigdy nie wiadomo, co może przyatakować]

A więc ok, poczekam do tego 21 listopada na karty i wtedy zobaczę, czy jest sens z tym startować. Mogę zacząć i z trzema ludzikami, ale jak ktoś ma ochotę zagrać na krótkie posty, to zapraszam. Ciebie też zapraszam, Dnc.

Także ten, tego, Nami nie przenoś jeszcze tematu do archiwum . Tak wiem, zajarałem się i matka majtek nie dopierze .
 
Mroku jest offline