Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 15:03   #9
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
Po pierwsze:
Ten system ma Wt i Żyw, a póty nie trafi się krytyk czy Żyw nie będzie poniżej 0 to rozmawiamy o ciosów na jedną A-akcję, a nie pojedynczych ciosach. Dopiero Żyw poniżej zera to jakieś ranki, a krytyki samo przez się rozumie.

W warhammerze, kiedy masz 0 punktów żywotności to jesteś krytycznie rany, a poniżej to śmiertelnie rany to znaczy, że umierasz.
Po drugie:
Błędne nazwy historyczne, niestworzone rzeczy nie mające zastosowań. Bronie z przełomu w. VII/XVI. ZA bardzo patrzysz na rysunki i figurki WH. Pododawałeś jakieś fantastyczne rzeczy jak miecz zapożyczony z Władcy, czy miecz, skaveńki co nie wiem skąd wziąłeś, bo na rysunkach jest inny.
Tak warhammer jest systemem fantazy .
A dlaczego bronie z VII/XVI. Bo bretonnia jest w średniowieczu., A imperium właśnie w wkracza w renesans, estalian i tilean są w renesansie. A norska jest w czesnym średniowieczu.A co do wizerunków broni są po to żeby osoby, które się nie interesuję historią broni miały pojecie to wygląda, to, że przypomina ci to WB jest częściom warhammer czy to ci się podoba czy nie.
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"
hanzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem