Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 21:51   #177
Aryadney
 
Reputacja: 1 Aryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znanyAryadney nie jest za bardzo znany
Witam, szukałem ale nie mogę nigdzie znaleźć więc nie bijcie i bądźcie wyrozumiali. Mianowicie chodzi mi o przechodzenie z postaci podstawowej do zaawansowanej i dalej, i tutaj o ile nie mam problemu ze zrozumieniem zasad działania umiejętności ekwipunku etc to mam go z punktami. Przykładowo mamy elfa banitę, którego początkowe cechy wyglądają tak:
ww:30 us42 k31 odp 34 zr 40 int 31 sw 34 ogd 36 rozwinęliśmy go do końca mamy więc: ww 40 us 52 k 31 odp 34 zr 40 int 36 sw 34 ogd 36. I tutaj pojawia się moje pytanie jak będzie wyglądało przejście np w demagoga jak będą wyglądały statystki po ponownym pełnym rozwinięciu. NP jeżeli w profesji początkowej miałem ww +10 a w zaawansowanej ww +15 gdzie moja początkowa wartość wynosiła 40 to po obydwóch rozwinięciach będzie jej 65 czy 55 ?
Mam nadzieję że ktoś zrozumiał o co mi chodzi, gdyż nie wiem jak mam inaczej przedstawić mój problem .
 
Aryadney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem