Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2016, 08:11   #201
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Podziękowała za komplementy, umiecie udawać optymizm perfekcyjnie.

To mini-podsumowanie z mojej strony:
- z tych co przyjadą, znam godzinę przyjazdu pkp Ravanesh i Armiela (14.39). Zatem o 14.30 postaram się czekać na dworcu (ewentualnie wcześniej, jak Amon raczy ogarnąć, o której przyjeżdża lub ktoś jeszcze się odezwie)
- z pozostałymi Liczami spotykamy się na konwencie. Czyli po zbiórce na pkp my też idziemy na Opolcon, gdzie postaram się otworzyć "naszą" salę (ciągle nie znam numeru - jakby mi się nie udało poznać do jutra, to ci, którzy nie będą mieć neta niech pytają obsługi, albo wypatrują kartki z logiem LI gdzieś przy akredytacji - postaram się coś takiego wywiesić).
- do 16.30 samowolka (potem zniewolenie) - można siąść i gadać, można zainstalować się w sleepie (budynek obok), można sobie pooglądać konwent, grunt żeby przed 17 wyjść z Opolconu pełną ekipą i skierować się do Dworku. Spóźnialscy i panelowi Cooperatorzy (good luck) będą mieli questa, by odnaleźć nas na własną macką.
- no i siedzimy na tyłkach i pijemy/gramy. Jakby komuś się nudziło, można wyjść zobaczyć nieco centrum miasta albo przenieść się na mały rynek, gdzie czeka kolejnych 6 czy więcej knajp do obskoczenia, jeśli ktoś młody i nie będzie miał dość.

Uwaga! Jeśli ktoś jeszcze chce wymienić się numerem telefonu, zapraszam na PW.

A ja mam mieć:
- identyfikatory
- śpiwór i karimatę dla Zell
- kilka gierek
- mejkap, co by nie straszyć gawiedzi

O czymś zapomniałam?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem