Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2016, 22:25   #13
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Na stepie właściwie bez śladów cywilizacji, czyli jakie ślady są? Jakbym coś napisał to właśnie do gry na stepie...
Dawno, dawno temu, dwa tysiące lat nazad, istniało tam jedno cywilizowane miasto. Ale raczej to już tylko porośnięty mchem krąg menhirów.

Anonim, ty? Do takiej długiej formy ? Zachęcam, zachęcam, ale się dziwię.

Cytat:
Robale dalej się nie nadają?
Mechanikę zostawiam na głowie mg, jak się nauczę (samoczynnie poprzez praktykę w trakcie ) to mogę wtedy pomagać
Robale nie za bardzo. Możemy to jakoś dogadać, ale wydaje mi się, że gra nimi byłaby nudna przez ich niską różnorodność. Tak przynajmniej sądzę, ale możemy dogadać szczegóły via PW.

Część rzeczy mechanicznych gracze muszą wykonywać (ale to na ogół rozdzielenie cyferek), więc problemu nie ma. Większą część czynię ja .
 
MrKroffin jest offline