Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2016, 14:24   #115
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Doszły do mnie dwie wstępne KP od Buki i Mike. Widzę, że na podstawie tej ściągi da się rozczytać jak mniej więcej zrobić postać. Ale widzę też, że chyba przydałaby się pomoc w ogarnianiu detali więc zmajstrowałem tu exel do pomocy. Podaję link:

https://docs.google.com/spreadsheets...N7c/edit#gid=0

- Wpisałem go też w tą ściągę. Jeśli ktoś chciałby się pobawić w robienie postaci spokojnie może sobie skopiować i pomodzić po swojemu. Ale ten bym wolał by został pusty jako pomoc dla wszystkich zainteresowanych.

- Jeśli ktoś miałby pomysł jak czytelniej czy sprawniej rozłożyć ten exel niech nie krępuje się z własnymi projektami. Chciałbym by miał te same elementy co ten mój no i był czytelny Podpasuje mi lepiej ten exel niż ten powyższy to zrobi się go jako oficjalny wzór do tej exelowej ściągi.

- Jeśli coś niejasne z tym exelem to pytać


- I myślę, że nie ma co więcej przedłużać. Właściwie bowiem abo zostaje utonąć w dopracowywaniu uniwersum i mechy sesji albo strartować z tym co jest i liczyć, że resztę jakoś damy radę obrobić w sesji. Czyli, z takiej perspektywy to na dniach powinna wystartować rekruta tak by zdążyć z nią przed zwyczajowym snem zimowym na forum w święta i okolice
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online