Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 08:59   #195
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 21
  • czas na posty: do 25,11
  • czas w postach: popołudnie/poranek.
Ponieważ wg. deklaracji Marrta Joris nie mówi reszcie o swoim planie rozdania broni założyłam, że krasnoludzice zostają w gospodzie, gdyż tropiciel informuje tylko, że idzie po zwłoki Piąchy, czym Turmi i Yarla nie są zainteresowane. Nie wiem co z Anną, toteż nie ujęłam jej w poście - Demo ma dowolność.

Leczenie podsumuję wieczorem i wrzucę aktualny stan (na poranek) do doca.

Wasze łupy są w Składzie Barthena, który je wyceni na dniach. Dodatkowo dostaliście od Slidara 50sz. Chwilowo macie w Phandalin dobrą opinię, aczkolwiek niektórzy obawiają się co będzie jak Glasstaff wróci i czy aby wybiliście wszystkich Czerwonych. Nastroje są więc mieszane.

Napiszcie jakieś posty co tam robicie po wyjściu z podziemi oraz co planujecie dalej. Od razu mówię, że ile by Turmi nie terroryzowała goblina to więcej się od niego nie dowie.
 
Sayane jest offline