Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 13:00   #408
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kastor przyglądał się kartce. Nic dla niego ciekawego nie było na niej gdyż czytać nie potrafił.
Kiedy opisano poszukiwanego alhemika uśmiechnął się.
- No koleś jest dość charakterystyczny. Jeśli ktoś w ogóle będzie chciał nam o nim powiedzieć to łatwo pójdzie.- Popatrzył na drzwi cichnąc na chwilę. Widocznie jakaś osoba przechodziła pod drzwiami.
- Jak dla mnie sprawa z krasnalami może być problematyczna. Ja i tak mam problem z wchodzeniem do ludzkich pomieszczeń a co dopiero takich karypli.- Na potwierdzenie wyprostował się zahaczając o jedną z belek pod sufitem czym spowodował małą chmurę kurzu.

Wszyscy ustalali wspólnie plany i kolejność jego realizacji.
- Także jestem za znalezieniem lokum i wypytać już do alchemika.-

Kiedy się zbierali Kastor ruszył jako pierwszy sprawdzając drogę i okolice komnaty w której urzędowali. Upewnił się, czy nie byli podsłuchiwani.
Kiedy już wyszli pilnie i z uwagą rozglądał się przechodniom i osobą zbytnio zbliżającym się do nich. Nie był tym jakoś nachalny by nie wzbudzać podejrzeń.
 
Hakon jest offline