Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 17:02   #1149
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
No dobrze. W Ścieżkach przeklętych pomyliłem gracza z postacią to uznaję, że tu źle zinterpretowałem sytuację. Teraz nie wiecie co by odpowiedział karczmarz na pytanie go o wizję.

Cytat:
Napisał Slaaneshi Zobacz post
Jestem na odpisie ale zgubiłem się w końcu, czy jesteśmy w izbie wspólnej, czy we własnym pokoju. Może napiszę co robię na razie - nie będzie tego wiele, a z zasadniczym odpisem zaczekam do upewnienia się, co do miejsca akcji? W końcu kiepsko byłoby knuć swoje kultystyczne plany, w gronie radosnej straży i gospodarza?
Tylko Dieter był przy karczmarzu. On pisał, że chce się wywiedzieć karczmarza. Reszta nie pisała, że tam jest i chce się pytać, więc was nie było. A to kto jest w karczemnej iżbie decyduję ja. W tym przypadku byli strażnicy.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline