Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 20:19   #252
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No to ja oficjalnie. A co

Byłem, spotkałem zacnych ludzi, pograłem w kilka gier bardzo, ale to bardzo klimatycznych, co to Pradawne Grozy lubią najbardziej Czując się nieco seniorowato (nie wiem czy takie słowo istnieje, ale co tam, jako Pradawny - chociaż niewielki, ja się zdążyliście przekonać - mam prawo tworzyć nowe słowa - a co) dałem się jednak ponieść ogólnej atmosferze dekadencji i świetnej zabawy niczym nieskrępowanej i dość wesołej. Wcześniej jednak zaklęciem uśpiłem moją Ravanesh, by nie było, że przeszkadza - wiecie jak to jest z żonami w pubach Żeby nie było, że to jej wina czy coś
Muszę przyznać, że super Was było poznać ludziska. Zdecydowanie na plus biorę sobie Wasze towarzystwo - zarówno z tych, z którymi miałem okazje pogawędzić, jak i z tymi, których nie dane mi było bliżej poznać, jednak przy ta licznej grupce i przy tak ograniczonym czasie, nie miałem okazji poznać Was tak, jakbym sobie tego życzył. Pocieszam się, że i Wy nie zdołaliście poznać mnie i nadal mogę nosić nimb Pradawnego zła Ostatniej Karczmy

Dzięki Wam raz jeszcze za ten wspaniale spędzony czas. I dawać znać o kolejnych spotkaniach bo się pogniewamy

Gdzie zdjęcia Więcej zdjęć
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem