Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2016, 01:25   #5284
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wrzuciłem posta dałem informacje o elfach co do wspaniałomyślnie przyznanych pięciu punktów dwa chciałbym przeznaczyć na wykupienie członkostwa w gangu Wilków Szarej. Wydaje mi się że tyle starczy żeby zostać pełnoprawnym członkiem gangu dzięki czemu Bill oddaliłby się nieco od konfliktu Price-Adrian a wydaje mi się że Szara nie dałaby nowo przybyłemu rangi wyższej niż dwie kropki.

Czy pozostałe 3 punkty można wydać na Zaletę ? Zastanawiałem się pomiędzy Żelazną Wolą a Daredevil ale biorąc pod uwagę ostatnią sytuacje i nadchodzącą walkę z elfami to pierwsza opcja chyba by się bardziej przydała

Jeżeli Narrator uzna że to za mocne to może wykupić jakieś kontakty na ulicy ?

Po prostu nie chcę robić tego samego błędu co wcześniej i pakować wszystko w jedno
 
Brilchan jest offline