Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2016, 15:27   #2
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Jak dobierać? Ciekawe pytanie... Wchodzi się na jutuby i puszcza co tam pod kursor podejdzie? Gracze i tak bardziej skupiają się na rozgrywce niż na plumkaniu w tle, ale dobra muzyka pomaga ładnie budować klimat.

Do Neuroshimy wystarcza jakiś postapowy czy inny ambient których pełno na jutubie i parę rockowych kawałków żeby urozmaicić co jakiś czas ścieżkę dźwiękową. Utwory można dawkować, dając BG kasety do znalezienia podczas gry.
Do fantasy można znaleźć sporo mixów. Zależy jaki klimat. Ja czasem korzystałem ze ścieżek dźwiękowych. Np. z Two Wordsa 2 czy innych komputerowych erpegów. Wystarczy puścić baldurowy kawałek z tawerny i od razu się micha cieszy. No i tak dalej. Nie jestem pewien czy takiej odpowiedzi oczekiwałeś.

Nam do puszczania muzy zwykle wystarczał laptop z mniej więcej przygotowaną listą utworów. Zwykle i tak robiliśmy to podczas przygotowań pół godzimy przed sesją. Doraźnie czasem telefon, albo wieża, ale głównie laptop.

A jeśli o tego skajpa chodzi to chyba musisz wysłać link żeby sami sobie włączyli muzę. Jedyną opcją żebyś ty DJował będzie puszczenie muzyki na głośnikach tak żeby wyłapywał ją mikrofon, ale wtedy będzie cię zagłuszać, a i jakość u odbiorcy będzie kiepska.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem