Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2016, 17:16   #513
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Dzięki Harry za grę. Bardzo miło się tobie prowadziło. Wielka szkoda, ale rodzina i praca ważniejsze. Sam bardzo poważnie się zastanawiam czy nie zmienić swojego życia na poważniejsze.


Panowie niemal na pewno nikogo nie zwerbuję. Mam dość osób z lastina kolegów nie wiadomo kogo.

Muszę sobie wszystko poważnie przemyśleć. Z pięciu graczy straciłem dwóch. Sesja była pomyślana jako zobowiązanie poprowadzenia oficjalnej warhammerowej przygody grupie znajomych a nie śrubowaniem rekordu poprowadzonych sesji. Tym drugim nie jestem zainteresowany i pozostawiam to lastinowej elYcie. Jutro dam odpowiedź. Mam jeszcze mnóstwo roboty a o 19 mam prowadzić przez TSa na co kompletnie nie mam ochoty i przede wszystkim sił. To był ciężki dzień.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline