Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 00:36   #13
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=q473IQ3b2dA[/MEDIA]

- Dział specjalny, Dante Jaeger.
Wstając Dante skoncentrował na sobie wzrok zebranych.

- Proponuję wydzielić grupę zwiadowczą dla znajdującej się niedaleko połaci lasu graniczącej ze zmapowanym pierwotnie morzem... - Dante, kładąc na stole swój hełm, włączył na nim projektor holograficzny. Mapa zgrana jeszcze przez przylotem ukazała się nad stołem - ... i zaopatrzyć jeden pojazd w cztero może pięcio osobową grupę, której byłbym przewodnikiem. Grupa ta miałaby na celu znalezienie odpowiedniego miejsca i założenie tam obozu. Po informacji zwrotnej od nas, kolejne 10-14 osób w skład których wchodziliby specjaliści od pozyskiwania surowców i budowy nowego miejsca osadzenia. W późniejszej perspektywie transport modułów i przesiedlenie.

Przerwał. Grdyka poruszyła się gdy upił łyk wody ze stojącej na stole z sytuacją taktyczną szklanki.

- Mam największe doświadczenie w poruszaniu się po terenach nieznanych i jestem najbardziej obyty w technice przetrwania, jak i to, że potrafię o siebie i innych zadbać. Jeśli po zwiadzie, który wyniósłby około 150km w jedną stronę, tu... - Dante wskazał nożem miejsce na hologramie, które zaczęło pulsować na żółto.
- ... i udałoby się znaleźć i zabezpieczyć miejsce potencjalnego przerzucenia bazy, możnaby było małymi transzami przerzucać najpierw ludzi, aby zbudować drewnianą osadę, zabezpieczyć wydobycie drewna i pozyskiwanie wody.
A później przerzucać resztę. Przerzucanie wszystkich naszym sterowcem zajmie dużo czasu, ale właśnie tego czasu potrzebujemy. Jestem w stanie przeszkolić ludzi w budowie schronienia na potrzeby zwiadu i obozu, jak i w budowie pułapek na zwierzęta i technik przetrwania.
Będzie to szybkie szkolenie, weryfikowane na bieżąco w terenie, ale na nic innego na razie nie możemy sobie pozwolić. Mamy też byłych żołnierzy którzy już to potrafią.
- Potrzebujemy w zwiadzie jednego, bądź dwóch jajog...
- chrząknął - Ehm... Naukowców, do weryfikacji miejsca oraz flory i fauny oraz zasobów, aby móc pozyskiwać pożywienie, niezbędne surowce. A ja i jeszcze dwóch chłopaków zajmiemy się obstawianiem ich tyłów.
To wszystko.
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Ostatnio edytowane przez potacz : 23-11-2016 o 12:29.
potacz jest offline