Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 02:21   #14
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mel słysząc propozycję Franka jedynie uderzył trzykrotnie w dłonie, niezbyt entuzjastyczne klaskanie było jednak poparte słowami poparcia.
- Masz już dwóch ochotników. Doktor Kruger wysunął mi propozycję wspólnej wyprawy w celu pozyskania jadalnej flory pod uprawy. W tym celu proponowałbym jednak udać się na zachód. Tak jak mówisz Frank, 150 kilometrów, może trochę dalej. Jest tam rzeka, i to nie jedna, bliskość lasu oraz wybrzeża. To nasza jedyna szansa. Tu możemy jedynie czekać na śmierć z głodu, pragnienia lub rąk tubylców.- Mel spojrzał na Kropeckego.
- Następnym razem, Jim, gdy statek będzie spadać i będę musiał ratować zarówno życia kolonistów w lodówkach jak i ekwipunek wyprawy, upewnię się dwa razy, że wyląduje on na złocistej plaży obok pierdolonego baru z palemką.- Ostanie słowa wypowiedziane z uśmiechem, jak zwykle,w przypadku Mela, były przypomnieniem ocalonym, że gdyby nie on to byli by teraz pewnie truchłami rozszarpywanymi przez padlinożerców we wraku statku.- Do transportu można użyć mojego robota.- Dodał na koniec siadając na miejsce.

Wcześniej.
Gdy doktor Kruger podszedł do niego przed "ambulatorium" Mel przywitał profesjonalnie. Kruger był szefem działu naukowego. Więc i jego szefem.
- Doktorze Kruger, oczywistym jest że się zgadzam. Obecna baza ma charakter tymczasowy, o czym wielu chyba zapomina. Te miejsce, to zwykły przypadek. Losowe wspórzędne, które podałem przed zrzutem nie mając nawet dostępu do podstawowych danych. Jedynie Fortuna sprawiła, że nie wylądowaliśmy w morzu. Znajdę dla nas ludzi i pojazdy. Pan niech jedynie załatwi zgodę gubernatora. - Mel wyciągnął rękę do Krugera, a ten uścisnął ją pieczętując umowę. - Zrobimy z tej planety ośrodek cywilizacji Kruger. Musisz mi jedynie zaufać Kruger.-
 

Ostatnio edytowane przez Baird : 23-11-2016 o 17:25.
Baird jest offline