Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 19:01   #19
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Malkav3 Zobacz post
Dobrze wiem że prof. podstawowe to przeszłość ale po co komu 10 tyś prof zaawansowanych? można wziąść jakąś podobną i najwyżej dokupić jedną umiejętność. Starczy!
Zgadzam się, dlatego nie sztuką jest jak napisałem wcześniej opisać jakąś profesję, tylko wpaść na pomysł takiej, która by się wyróżniała.

Cytat:
Napisał Malkav3 Zobacz post
Lecz wprowadzając elementy baśniowe jak je określiłeś jak chaos można nawiązać o średniowiecza.
Zapytam raz jeszcze. Skoro w Warhammerze istnieją profesję nie mające realnych odpowiedników, dlaczego nie tworzyć nowych im podobnych? I co złego jest w opieraniu się na książkach, czy innych systemach fantasy?

Cytat:
Napisał Malkav3 Zobacz post
Nie było profesji kucharza, była żona karcznarza. Archeolog? gdzie ty widziałeś archeologa? Jakiś Myśliciel, zakonnik typu Wilhelma z Baskelville, już prędzej. Ja opierał bym się na jakiś historycznych nazwach z przyrostkiem, przedrostkiem itp.
Nie rozumiem tego akapitu. Czy widziałem taką profesję w podręczniku? Nie.
Czy uważam ja za możliwą do osadzenia w świecie Warhammera? Tak
 
Glyph jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem