Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 19:17   #20
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Nie zrozumiałeś myśli. Wiele prodesji ma odpowiednik w naszych czasach.
CO ty myślisz że jakiś genialny człowiek wpadł że istnieje ktoś taki jak mag i się w RPG pojaił? Bzdura to trochę przeinaczony alchemik.
Co do profesji typowo fantasy racja można dodawać ale z pomyślunkiem! Zabójca Troli to jakiś zabójca potworów a takich w średniowieczu wiele. Patrz strzach przed słoniami które sprowadził Hanibal, te kilka co przeżyło podróż przez góry zrobiło wymiot. Prawda jest taka iż można by znaleść profesję które się komuś uwidziały, a są tak realne że...
Kucharz w WH... ja jednak nie wprowadził bym go po to jest karczmarz. Nie mamy restauracji by mieć kucharzy. Są stolnicy, którzy na dworze zajmowali się stołem. Jakby ci co prodesję tworzą pomyśleli i poczytali trochę o historii, znaleźli by wiele ciekawych profesji, które można podciągnąć z jakimś przyrostkiem do RPG.
Archeolog w WH? nie u mnie!
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem