Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 21:53   #513
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Masz rację, akurat to jest bardzo powiązane więc nie mogę powiedzieć ci nic ponad to co napisałem

No ciekaw jestem jak bedziesz reagował

EDIT:

Panowie, na PW rozsyłam linki do gdocków. Pamiętajcie że termin dalej obowiązuje, czekam na odpisy do 26.11, zmieniła sie tylko forma, gdyż się rozdzieliście.

Część dla Konrada który jako jedyny został przy pożarze wrzucę jako normalny post gdyż wszyscy są w stanie usłyszeć, dojrzeć co się tam dzieje.


Pytania do swoich gdocków proszę zadawać tam właśnie

EDIT 2:

Jako że każdy już kończy to prosiłbym wrzucać posty w takiej kolejności:
- Molkar - posta zwykłego do sesji
- Ja- posta z efektem pożaru, pewnie nic długiego, zależy jak się pożar rozwinie, co zrobią ludzie oraz Konrad
- Edgar - zawartość Gdocka - chyba że jednak zmienisz zdanie i coś będziesz robił, to wtedy się streszczaj, czas jest do 26.11
- Arch – zawartość Gdocka

Oczywiście jakieś płynne przejścia pomiędzy nimi mile widzianeJ Np. że Grupa od kamienia widzi jak Konrad walczy z ogniem a Arch jak przychodzi to widzi cała grupę itp. J
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline