Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 22:03   #24
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Kroffin, dostałeś link?
Tak, po prostu cały dzień jestem dzisiaj na uczelni i stąd to opóźnienie. Odpowiedziałem na Twoje pytania z KC.

Cytat:
Możesz mi podpowiedzieć co mogłoby się w niej jeszcze znaleźć? (Szablon), jakie kategorie można jeszcze dodać.
Myślę, że większość kwestii opisałeś. Możesz jeszcze postarać się poszerzyć nieco poszczególne kategorie, opisać więcej szczegółów, codzienności, ciekawostek.

Cytat:
Czy ktoś już był/jest na biegunie? Czy jest to taki biegun jak nasz? (6 miesiecy dnia i nocy?)
Mówiąc "biegun" chodziło mi bardziej o klimat podbiegunowy. Zjawiska nocy i dnia polarnego nie występują tamże (trzeba by udać się jeszcze bardziej na północ, niezbadaną północ).

Mam dwie uwagi po przejrzeniu kilku KC, które otrzymałem:

Proszę nie przesadzać z opisem systemu polityczno-społecznego. Aktualnie gracze są na poziomie starożytnej Grecji, ale nowe cywilizacje będą jedynie nieco zaawansowanymi nomadami. W założeniu szybko ewoluują, ale wielostopniowo rozpisana legislatywa nie jest dobrym pomysłem na tę chwilę .

Pamiętajcie, że lista podanych przeze mnie technologii nie ma znaczenia tylko mechanicznego, ale ma też praktyczne - kalendarze, pismo, alfabet - to wszystko jest dla Waszych ras póki co niedostępne także w opisach z KC.

I proszę czytać regularnie wątek rekrutacyjny, bo na nie niektóre pytania już odpowiedziałem. Warto czytać i zapamiętywać, bo w sesji scrollowanie postów się nie opłaca, czy to swoich, czy innych .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 23-11-2016 o 22:08.
MrKroffin jest offline