Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 11:27   #15
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Zebrania przypominały czasami luźne śniadania lub przepychanki, jednak Karl Cabbage na każde starał się stawiać jak na odprawę - poważny i odprasowany. I z pewnością nie ziewający. Może był niewielki i chudy według imperialnych standardów (choć normalny według kirkańskich), ale konsekwencja, pracowitość i brak okazywania słabości sprawiały, że sprawiał wrażenie wykutego z żelaza.
- Szanowni Państwo, myślę, że wyraźnie wyszła na pierwszy plan sprawa relokacji obozu. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo. Nasze zasoby ludzkie są bardzo ograniczone, życie i zdrowie każdego z nas jest na wagę złota. Proponuję dodać do porządku głosowanie w sprawie rozpoczęcia relokacji obozu, a dokładnie jej pierwszego etapu czyli wyboru miejsca i zwiadu. Na jej dowódcę proponuję doktora Sofitresa.
Prowadząca notatki Elizabeth potwierdziła kiwnięciem głowy. Głosowania jak zwykle będą na końcu, gdy wszystkie sprawy zostaną poruszone.
- Aby można było ruszyć pozostałe sprawy z miejsca, proponuję, by Żywieniowy opracował plany suszarni i wędzarni, by Pan Kropecky mógł powiedzieć ile czasu zajmie jej budowa. Transport jest równie ważny. Porozmawiajcie z ludźmi ze swoich zespołów, zbierzcie pomysły na alternatywne źródła paliwa, przedstawimy je jutro. Jeżeli nie będzie dziś nagłych rzeczy do zrobienia, proponuję tymczasowo wspomóc grupę inżynieryjną kompetentnymi osobami z innych grup w celu pozyskania jak największych ilości surowca. Głosowanie w tej sprawie prosiłbym też o dodanie do porządku, podobnie jak sprawę studni.
Na koniec sprawa delikatna. Wszyscy wiemy, jak pomógł nam Pan Bouleau. Jego stan niestety nie polepsza się w wystarczająco dobrym tempie. Jak rozumiem zdiagnozowano u niego ostry PTSD? Jeżeli ktoś może pomóc w tej sprawie, proszę o skonsultowaniem się z jego lekarzem prowadzącym. Wiążę duże nadzieje z Panią Locke, widziałem niejeden materiał z Pani ręki, widziała Pani nie raz cywili uwikłanych w takie sytuacje i z niejednym rozmawiała. Gdyby znalazła Pani chwilę, byłbym... nie, bylibyśmy wszyscy zobowiązani.

Dziękuję za głos. Jeżeli ktoś ma do mnie pytania jestem jak zawsze do dyspozycji.
Karl usiadł i czekał na dalszy ciąg, przysuwając do siebie plan studni przyniesiony przez Kropeskiego, by zapoznać się z nim przed głosowaniem.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline