Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 14:03   #28
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
Jak byś jednak przedłużał rekrutkę to po powrocie dokończę, jak nie, to poczekam na następną rekrutkę

Mam nadzieję, że kolejnej nie będzie .

Jak pisałem - opcja czterech dni jest do wykorzystania przeze mnie i przez Was. Tak więc przedłużam rekrutację do 1.12. Wydaje mi się, że tyle starczy. Wyniki powinny pojawić się wieczorem.

Cytat:
Ja tworząc cywilizacje opierałem się na Egipcie, ale mogę ich bez problemu znomadzić.
Nie, nie o to chodzi. Po prostu Wasze ludy znajdują się dopiero u zarania swojej cywilizacji, a więc nie są już nomadami, ale nie maja też cech rozwiniętej cywilizacji.

Dodałem do listy darmowych technologii dwa perki z drzewka magii, abyście i na tym polu mogli dogonić resztę.
 
MrKroffin jest offline