Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 20:17   #25
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Wezmę wszystko pod rozwagę a na razie się kuruję - złapałam grypę żołądkówkę i czuję się jakby mi ktoś wnętrzności przekręcił na drugą stronę Nienawidzę być chora!! Ale jak to moja mama dzisiaj ujęła - Żeby cię zarazić grypą wystarczy na ciebie popatrzeć :/ Wczorajsze niedociągnięcia należy zwalić na złe samopoczucie :P (Naciągane, ale zawsze to jakaś wymówka, a w tym się specjalizuję).

Dobra dobra Judeau następnym razem zrobię dłuższy opis - jak mi wena nie ucieknie :P Chociaż liczę, że będzie lepiej obecnie czytam Biesy Dostojewskiego liczę na wpływ tegoż wielkiego Rosjanina

Okej sprawdzę Enyę, ale na razie będzie Moby (znalazłam coś na dysku i jest śliiiczne *-*)

Odpisywanie pod wieczór jak najbardziej wskazane Sante Zresztą i tak mój post będzie się pojawiał dopiero kiedy wszyscy trzej coś stworzycie i przelejecie to na papier (znaczy klawiaturę).
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline