Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 21:01   #6
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
GDoca czasami ciężko kontrolować, przekonałem się o tym wiele razy. Mam jednak silne postanowienie kierować nim w ten sposób, aby każdy miał równą szansę na wypowiedzenie się i nie zmuszać nikogo do udzielania się w nim jeśli tego nie chce.
Gracze (postaci) chcą porozmawiać między sobą, żeby się zintegrować/planować następny krok? Super, do tego służy GDoc. Kiedy jednak nadejdzie chwila, żeby akcję pchnąć do przodu to jako MG blokuję wspólny dokument, dopóki wszyscy się nie wypowiedzą (albo nie minie rozsądna ilość czasu na wypowiedź).

Ja też nie mam już tyle czasu co kiedyś i co prawda charakter mojej pracy pozwala mi zazwyczaj pseudo-aktywnie się obijać na forum, to jednak obowiązki wzywają. Poza tym to ma być gra, przyjemność, zabawa - a nie wyścig
 
Gettor jest offline