Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2016, 08:36   #4
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Dzięki Dnc mam jednak paroletnią przerwę, ale mam nadzieje, że nie zawiodę oczekiwań.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
No skoro Dnc poleca i tyle grał z MG, to i ja się zgłoszę
Teraz na weekend wyjeżdżam a po powrocie robota papierkowa więc nie wiem kiedy KP dam. Postaram się szybko.

Pytania:
1. To ile wpisujemy Żywotności? między 7 a 9? Czy 7 do 9 + z rasy?
2. Ekwipunek. Rozumiem, że nie posiadamy podstawowego z podręcznika. Jak ktoś gra np. szlachcicem to też roczny dochód chłopa??? Czy roczny dochód szlachcica
3. Jeśli nie ma rzutów przy walce to jak mam opisywać ją? Opisuję jakbym chciał zadać cios i co zrobię jak we mnie leci czy jakoś inaczej?

Na razie wszystko
Bardzo mi miło, jak będę paskudny to w podziękowaniu z Dnc poderżniecie w nocy gardło Telcharowi

Ad1. żywotności piszesz tyle ile jest zgodne z twoją rasą i rzucając na kości między 7 a 9. Mało precyzyjnie napisałem ale generalnie:
człowiek - 12
elf -11
krasnolud - 13
niziołek - 10

Ad2. ekwipunek tylko przy profesji plus do wydania roczny dochód chłopa. (chyba, że profesja mówi inaczej jak np w przypadku kanciarza, mytnika, czy właśnie szlachcica, wtedy sami rzucacie kością na dodatkowe złoto czy biżuterię.).
Ekwipunek bez podstawowego (kompletujecie sami to co chcecie, za kasę którą dysponujecie).
Część ekwipunku z profesji można spieniężyć (np. konia, łódź wiosłową, wóz i itd za 10% ceny podręcznikowej)

Ad.3 generalnie tak, opisujesz to co chcesz zrobić, jak uderzasz, zaskoczyć i itd. Rzucać chce jak najmniej, chyba że do czasu rozpoczęcia sesji podpatrzę inny sposób, który mi się spodoba i na który Wy wyrazicie zgodę (jestem otwarty na sugestię).
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline