Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 21:50   #125
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hmmm... jest do zrobienia tyle, że dopiero w weekend do końca tygodnia jestem taka zawalona sprami itd, że nie daje rady na pisanie, teraz poprowadźcie może dialog między sobą, czekam jeszcze na Szarleja i mam nadzieję, że przed sobotą uda mi się jeszcze coś napisać.
Sami popatrzcie- jutro kartkówka z buszującego w zbożu(czytam streszczenie, bo z książką nie wyrobię.
Czwartek- kartkówa z ortografii z polaka i dyktando ;/ + kartkówka z historii + egzamin z całego roku z angielskiego (jestem na podstawowy, ale i tak wypada coś powtórzyć)
Piątek- Sprawdzian z polskiego, kartkówka z fizyki + egzamin do bierzmowania (ten końcowy)

Po prostu bomba...... jak na to patrzę to chce mi się spać i nie wstać :P

Więc wybaczcie, ale taka mapka to jakieś 3 h murowane, a oprócz tego co napisałam mam jeszcze próby do prezentacji szkoły, która jest w sobotę, a ja jestem konferansjerem....
Jeszcze raz przepraszam i zachęcam narazie do dialogu między sobą.
 
Aivillo jest offline