Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2016, 13:35   #515
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ja też odpisałem, sprawdzaj sobie na mailu powiadomienia bo ja zawsze dodaje komentarz który automatycznie wysyła powiadomienie mailowe.

Co do harmonogramu to trochę nam się przesunie bo Max i Marwald coś tam dalej kombinują. Także ich post nie pojawi się 26.11 tylko pewnie jakoś później, wiec Arch: będziesz musiał jeszcze trochę poczekać ze swoim.



EDIT:

Daje komentarz w sesji żebyście napewno zauważyli. Jak coś dopiosujecie do gdocka to dajcie komentarz, bo wtedy każdy kto jest w pliku powinien dostawać powiadomienie mailowe. Ja z tego bardzo korzystam i jak widzę maila to od razu wchodzę, inaczej moge zapomnieć i przypomniec sobie o tym dopiero następnego dnia

Arch, Molkar: Przedłuża się nam ten gdock ale chcemy go skończyc, także uzbrojcie się w cierpliwość.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline