Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2016, 18:04   #30
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Od razu widzę, że mi się nie podoba restrykcja w klasach, jest za duża na mój gust. Gdyby poszerzyć wybór klas i znieść limit poziomów dla każdej rasy, to by się system rozpadł?
Grałem bez tych restrykcji. Człowiekom dałem +1 do wszystkich atrybutów, przy czym nie mogli mieć więcej niż 18. Funkcjonowało to bardzo dobrze, a na brak balansu nikt nigdy nie narzekał.

No i polecam zaczynać na co najmniej trzecim poziomie jeśli chcesz uniknąć ciągłego rollowania nowych bohaterów, bo na pierwszym poziomie tylko nieznacznie jest się lepszym od zwykłego śmiertelnika. System ma też ten plus, że na jego podstawie sporo NAPRAWDĘ dobrych sandboksów wydano jako osobne kampanie, gdzie masz opisane lokacje, wydarzenia, tabele losowych spotkań i przykładowe zadania poboczne, których mogą się podjąć awanturnicy. Całość ubarwiona staroszkolnym klimatem magii i miecza. Frog God Games to klasa sama w sobie.

Rekrutkę podeślę na PW.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline