Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2016, 21:27   #12
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Licząc bardzo ostrożnie i wstępnie (Dnc, Hakon, olo19, Ismerus) idzie szybciej niż się spodziewałem. Dziękuje Wam bardzo i z niecierpliwością oczekuje na KP.

Pozwoliłem sobie na mały edit pierwszego postu:
zmiana dotyczy użycia kości, trochę poprzeglądałem sesje prowadzone na tym forum. Jestem przeciwnikiem testowania wszystkiego
jak niedawno usłyszałem historyjkę odnośnie rzucania kośćmi:
gracze: jemy
mg: testuje wam SW czy jecie normalnie czy łapczywie. Jeśli test wyjdź negatywnie następnie rzucam na wt na zadławienie, komu nie wyjdzie ten się dusi i ginie.
gracze: eee jednak nie jesteśmy głodni


,ale chyba lepiej będzie jeśli rzuty czasem się pojawią (walki, obrażenia, testy wiedzy, spostrzegawczość i itd). Tyle, że dobry post ułatwia to zadanie, zwiększa szanse bądź jego skutek, może też częściowo uchronić od negatywnych konsekwencji. Tak czy inaczej, rzucać będę raczej ja tam gdzie to będzie konieczne (chyba, że poproszę o rzucenie kośćmi), wyniki rzutów pozostaną poza forum.

Pozostaje też otwarty na Wasze zdanie i doświadczenie, więc wszelkie sugestie są mile widziane.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline