Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2016, 21:54   #13
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Ja nie lubię rzucać kośćmi, więc wolę jak MG rozstrzyga tą kwestię
No testy przydają się. Idąc lasem i idąc za tropem nie piszę, że uważnie się rozglądam A jasne, że jestem skupiony i usłyszę skradającego się gobosa
Poza tym moje ulubione Dwa przykłady:
1. Jestem łuczniczką z dwoma kumplami/zbrojnymi w obozie buntowników. Pytają się co potrafimy. Kumple pokazali walkę. Odwraca się jeden do mnie i pyta: "A co Ty potrafisz". Oświadczam, że rozglądam się za jakimś celem. MG mówi że widzę jak jeden z kupców trzymając w palcach monetę unosi ją wysoko jak do światła. Pytam ile szans mam? Masz 5% Ja na to no to napinam łuk i strzelam nie patrząc, z pamięci umiejscowienie celu określam. Obniża mi do 1% i co???
Dostała się moja postać jako najlepszy strzelec do bandy
2: W sesji forumowej "Jaki tu spokój..." Wybiegam na Olszynce Grochowskiej na drogę i widzę pędzący samochód z ruskimi w kałachy uzbrojonych. Ja co mam zrobić biegnąc i kuląc się przed strzałami zza pleców? Strzelam w jadący samochód. Efekt? Kulka między oczy kierowcy i dachowanie

To nazywam magią kości. To może zaskoczyć MG nie raz a i tyle radochy zrobić graczowi, że przez miesiące będzie to wspominał.

Ps. Akcja z łuczniczką była z 12-14 lat temu i jeszcze pamiętam. Ta z olszynką z początku roku jakoś.
 
Hakon jest offline