Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2016, 01:24   #1
JJ
 
Reputacja: 1 JJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znany
[S.T.A.L.K.E.R , Storytelling,Sandbox] Głos Zony-Rekrutacja Dodatkowa

Pobrzdąkiwanie na gitarze

Zona lub jak to wszyscy mówią Ziemia Utracona to 30-kilometrowa strefa ,na granicy Białorusi i Ukrainy,wokół CZAES (Czornobylśka Atomna Elektrostacjia) ,która powstała krótko po katastrofie w czwartym bloku tejże elektrowni w 1986 roku . Katastrofa ta zmusiła władze radzieckie do wysiedlenia okolicznych wiosek i miasteczek w tym utopijnego miasta Prypeć . Jednak 10 czerwca 2006 roku w Centrum Zony doszło do Wielkiej Eksplozji , Pierwszej Emisji ,która zabiła wszystkich ,albo zamieniła w bezmózgie zombie . To nie był koniec , Strefa wydała na świat swoje Dzieci - Śmiertelnie groźne anomalie i krwiożercze mutanty . Pomimo tego wszystkiego do Zony przybywają ludzie ,którzy niepostrzeżenie przechodząc obok posterunków wojska ,próbują ułożyć sobie nowe życie na tym niebezpiecznym pustkowiu .


Tytułem wstępu historia w pigułce.

Tak więc witam wszystkich w ponownej rekrutacji do mojej sesji w klimatach Stalkera ,która umarła przedwcześnie .

Sprawy techniczne:


Otóż poszukuję maksymalnie czterech graczy do mojej sesji ,którą mam nadzieję uda mi się pociągnąć wystarczająco długo. Co będzie zadaniem owych graczy? Otóż sami wybierają sobie cel - Może będą chcieli poznać tajemnice Pierwszej Emisji ,a może odkryć tajemniczy Spełniacz Życzeń w środku Sarkofagu Elektrowni .

Co do czasu odpisów tydzień dla graczy 6 dni dla mnie .

Karta Postaci:


Pseudonim: Zona nie lubi starych imion ,imion z Wielkiej Ziemi .

Narodowość: Uwzględniam bariery językowe.

Wiek:

Wygląd:

Cechy charakteru:

Zawód przed trafieniem do Zony:

Historia przed trafieniem do Strefy: Proszę o dokładny opis , coś o rodzinie ,przyjaciołach i ważnych momentach w życiu i oczywiście jakim sposobem dostałeś się do Zony.

Lęki: Czyli czego boi się wasza postać. Maksymalnie cztery lęki .

Atrybuty i umiejętności:

Atrybuty: Na każdy atrybut macie do wydania 20 punktów i określacie wartość w przedziale 1-5
  • Siła
  • Percepcja
  • Wytrzymałość na ból
  • Charyzma
  • Inteligencja
  • Zwinność
  • Siła woli

Umiejętności: Dla umiejętności do rozdania macie 35 punktów w przedziale 0-5 .
  • Skradanie się
  • Wspinaczka
  • Orientacja w terenie
  • Walka wręcz
  • Walka bronią palną
  • Walka bronią białą
  • Mechanika
  • Botanika
  • Majsterkowanie
  • Wysportowanie
  • Włamywanie się
  • Zbieranie informacji
  • Języki obce
  • Perswazja
  • Elektronika
  • Pierwsza pomoc
  • Zszywanie ran
  • Gra na instrumentach
  • Konserwacja sprzętu

Ekwipunek: Lista zakupów zostanie udostępniona w komentarzach po zakończeniu rekrutacji .

Kilka słów na zakończenie:
Tym razem moim celem jest położenie nacisku na światopogląd waszych postaci, jak one postrzegają Zonę , szanują ją czy może nią gardzą?

Rekrutacja trwa do 4 grudnia.
Tak więc zapraszam serdecznie!
 
JJ jest offline